Kardiolog prywatnie – Kraków

Kardiolog, to specjalista zajmujący się chorobami serca i układu krążenia. Rozpoznaje wrodzone i nabyte choroby serca oraz przeprowadza i interpretuje badania, takie jak EKG, Holter EKG, echokardiografia czy USG tętnic szyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się ze specjalnością naszego kardiologa oraz umówienia wizyty. Jesteśmy zlokalizowani w Krakowie na Podgórzu.

Najczęstsze choroby diagnozowane i leczone przez kardiologa

Wyróżniamy wiele chorób związanych z sercem oraz układem krążenia. Każdy z naszych kardiologów dysponuje wszechstronną wiedzą z różnych gałęzi medycyny, dzięki czemu oferuje kompleksową pomoc.

Najczęstsze choroby diagnozowane przez kardiologa to:

  • nadciśnienie tętnicze,
  • nadciśnienie płucne,
  • ostra niewydolność serca,
  • przewlekła niewydolność serca,
  • choroba niedokrwienna serca,
  • kardiomiopatie,
  • zaburzenia rytmu i przewodzenia (np. częstoskurcz komorowy, trzepotanie przedsionków, migotanie przedsionków itp.),
  • choroby osierdzia,
  • choroby aorty (np. tętniaki aorty).

Co więcej, nasz kardiolog specjalizuje się również w dolegliwościach związanych z zaburzeniami układu krążenia podczas wykonywania różnych dyscyplin sportowych oraz posiada stosowne uprawnienia umożliwiające przeprowadzenie badań i wydawanie orzeczeń o zdolności do wykonywania danego sportu zarówno przez dzieci, jak i młodzież do 21 roku życia oraz osoby dorosłe w wieku 21 – 23 lata.

Specjalizacją kardiologa jest również leczenie arytmii serca, chorób niedokrwiennych, stanu pozawałowego oraz przewlekłej niewydolności serca i nadciśnienia tętniczego.

Kardiolog konsultacje online

W naszym Centrum Medycznym w Krakowie zapewniamy możliwość konsultacji online poprzez wideorozmowę z kardiologiem bądź tradycyjną wizytę w naszym gabinecie zlokalizowanym w Krakowie na Podgórzu.

Jeśli poszukują Państwo doświadczonego kardiologa i chcą umówić się na wizytę prywatną w Krakowie, nasze Centrum Medyczne to doskonały wybór. Wyróżnia nas nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również innowacyjny sprzęt medyczny. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy dokładnie poznać jego dolegliwości, a tym samym postawić trafną diagnozę i podjąć skuteczne leczenie.

Zapraszamy Państwa do umówienia prywatnej wizyty u naszego kardiologa w Krakowie bądź online. Gwarantujemy najlepszą pomoc medyczną!

Cena konsultacji: 220 zł

Nasi specjaliści: