LEKARZ HEMATOLOG – KRAKÓW

W Centrum Medycznym Arkady Kraków swoją poradnię prowadzi lekarz hematolog. To doświadczony specjalista z dziedziny hematologii. Hematolog zajmuje się badaniem i analizą krwi, pozwalającą wykryć u pacjenta wszystkie jej dysfunkcje. Dzięki temu lekarz hematolog jest w stanie sprawnie i trafnie zdiagnozować oraz zaordynować odpowiednie leczenie szeregu chorób krwi.

Hematolog Kraków

Specjalista lekarz hematolog zajmuje się ropoznawaniem oraz terapią zarówno tych chorób krwi uznanych za powszechne (anemia, małopłytkowość, leukopenia), jak i chorobami nowotworowymi. Nasz hematolog posiada doświadczenie w leczeniu przewlekłej białaczki limfatycznej, zespołów mielodysplastycznych, a także chłoniaków. Podczas diagnozy hematologicznej lekarz hematolog kieruje się nie tylko wynikami laboratoryjnych badań krwi, ale również szczegółowym wywiadem przeprowadzonym bezpośrednio z pacjentem. Zwraca w nim uwagę przede wszystkim na przebyte schorzenia, tendencje chorobowe w rodzinie oraz tryb życia prowadzony przez pacjenta.

Hematolog Kraków prywatnie

Hematolog w Centrum Medycznym Arkady Kraków prowadzi poradnię prywatnie. Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta opartym na rzetelnie zleconych i kompleksowych badaniach. Warto regularnie konsultować morfologię krwi z lekarzem hematologiem. Dzięki analizie wyników badań hematolog jest w stanie wcześnie wykryć nie tylko choroby krwi, ale także sygnały o problemach z układem trawiennym, moczowym czy immunologicznym.

Cena konsultacji: 160zł

Pierwsza wizyta: 180zł

Nasi specjaliści: