W Centrum Medycznym Arkady Kraków swoją poradnię prowadzi również lekarz hematolog, który jest doświadczonym specjalistą z dziedziny hematologii. Hematolog zajmuje się badaniem i analizą krwi, pozwalającą wykryć u pacjenta wszystkie jej dysfunkcje. Dzięki temu jest w stanie sprawnie i trafnie zdiagnozować oraz zaordynować odpowiednie leczenie szeregu chorób krwi.

Jeśli potrzebują Państwo porady z zakresu hematologii, zachęcamy do umówienia konsultacji z naszym hematologiem w naszym krakowskim Centrum Medycznym.

Hematolog Kraków

Specjalista, jakim jest nasz lekarz hematolog zajmuje się rozpoznawaniem oraz terapią chorób krwi, które zostały uznane za powszechne (anemia, małopłytkowość, leukopenia), jak również chorobami nowotworowymi.

Nasz hematolog posiada doświadczenie w leczeniu przewlekłej białaczki limfatycznej, zespołów mielodysplastycznych, a także chłoniaków. Podczas diagnozy hematologicznej lekarz kieruje się nie tylko wynikami laboratoryjnych badań krwi, ale również szczegółowym wywiadem przeprowadzonym bezpośrednio z pacjentem. Zwraca w nim uwagę przede wszystkim na przebyte schorzenia, tendencje chorobowe w rodzinie oraz tryb życia prowadzony przez pacjenta.

Kompleksowa opieka hematologa

Hematolog w Centrum Medycznym Arkady Kraków prowadzi prywatną poradnię. Gwarantujemy, że zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta opartym na rzetelnie zleconych i kompleksowych badaniach oraz dysponuje profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem medycznym.

Pragniemy zaznaczyć, iż warto regularnie konsultować morfologię krwi z lekarzem, bowiem dzięki specjalistycznej analizie wyników badań, hematolog jest w stanie wcześnie wykryć nie tylko choroby krwi, ale także sygnały o problemach z układem trawiennym, moczowym czy immunologicznym.

W razie jakichkolwiek dolegliwości zachęcamy do wizyty u naszego hematologa. Centrum Medyczne Arkady znajdą Państwo w Krakowie.

Cena konsultacji: 200 zł

Nasi specjaliści:

lek. med. Ksenia Kviatkouskaya