OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE KRAKÓW

Osocze bogatopłytkowe to koncentrat płytek krwi w umiarkowanej ilości osocza, który jest uzyskiwany z krwi pobranej od pacjenta. Leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym to skuteczna metoda terapii łysienia, bowiem osocze bogatopłytkowe charakteryzuje się wysokim poziomem cennych witamin, substancji odżywczych, elektrolitów, a także czynników wzrostu. Ponadto, posiada silne właściwości regeneracyjne, dzięki którym skutecznie zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów.

Oferujemy Państwu leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym w naszym centrum w Krakowie, które jest w pełni bezpieczne i nie klasyfikuje się go jako alergenu.

Zachęcamy wszystkich, którym doskwiera wypadanie włosów do umówienia wizyty. Osocze bogatopłytkowe gwarantuje najlepsze rezultaty.

Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym

Zabieg leczenia łysienia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego przeprowadza nasz specjalista dermatolog. Leczenie łysienia osoczem to procedura, której pacjent nie powinien się obawiać – jest stosunkowo nieskomplikowana i szybka. Osocze bogatopłytkowe ma regeneracyjny wpływ na włosy oraz jest skutecznym sposobem na leczenie łysienia. Jeśli chcą Państwo podjąć leczenie wypadania włosów, zachęcamy do wypróbowania metody, jaką jest leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym!

Centrum medyczne Arkady Kraków – więcej niż leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym!

Nasz lekarz dermatolog podejmuje się nie tylko terapii osoczem bogatopłytkowym. To również wykwalifikowany specjalista od powszechnych chorób skóry i zmian skórnych powodowanych przez zaburzenia innych układów człowieka. W Centrum Medycznym Arkady dermatolog przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Istnieje także możliwość do kwalifikacji na zabieg laserowego usuwania blizn potrądzikowych.

Jeśli doskwiera Państwu wypadanie włosów, zachęcamy do umówienia wizyty oraz wypróbowania metody leczenia wykorzystującego osocze bogatopłytkowe. Nasze Centrum Medyczne zlokalizowane jest w Krakowie na Podgórzu.

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego: 600zł

Nasi specjaliści: