Leczenie osoczem bogatopłytkowym

Kraków: leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym

Osoczem bogatopłytkowym nazywamy koncentrat płytek krwi w umiarkowanej ilości osocza uzyskiwany z krwi pobranej od pacjenta. Leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym to skuteczna metoda terapii łysienia. Osocze bogatopłytkowe charakteryzuje się wysokim poziomem cennych witamin, substancji odżywczych, elektrolitów, a także czynników wzrostu. Posiada silne właściwości regeneracyjne, dzięki którym skutecznie zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów. Leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym w naszym centrum w Krakowie jest w pełni bezpieczne – osocze bogatopłytkowe nie jest klasyfikowane jako alergen.

Leczenie łysienia osoczem

Zabieg leczenia łysienia osoczem bogatopłytkowym przeprowadza nasz specjalista dermatolog. Leczenie łysienia osoczem to procedura, której pacjent nie powinien się obawiać – jest stosunkowo nieskomplikowana i szybka. Osocze bogatopłytkowe ma regeneracyjny wpływ na włosy oraz jest skutecznym sposobem na leczenie łysienia. Jeśli chcesz podjąć leczenie wypadania włosów, koniecznie wypróbuj metodę, jaką jest leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym!

Centrum medyczne Arkady Kraków – więcej niż leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym

Nasz lekarz dermatolog podejmuje się nie tylko terapii osoczem bogatopłytkowym. To również wykwalifikowany specjalista od powszechnych chorób skóry i zmian skórnych powodowanych przez zaburzenia innych układów człowieka. W Centrum Medycznym Arkady dermatolog przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Istnieje także możliwość do kwalifikacji do zabiegu laserowego usuwania blizn potrądzikowych.

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego: 600zł

Nasi specjaliści: