Specjalista chorób zakaźnych online

Choroby zakaźne charakteryzują się przewlekłym przebiegiem oraz bardzo szybkim rozprzestrzenianiem, dlatego stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Podkreślamy, iż nieleczone bądź leczone w niepoprawny sposób mogą przyczynić się również do utraty życia pacjenta. Dowiedz się, w jaki sposób specjalista chorób zakaźnych z naszego centrum medycznego w Krakowie może Ci pomóc.

Zadaniem lekarza chorób zakaźnych jest diagnostyka, leczenie oraz profilaktyka chorób, które zostały wywołane przez bakterie, wirusy, pasożyty czy grzyby. Wiąże się to z obowiązkiem zgromadzenia wszechstronnej wiedzy medycznej. W naszym Centrum Medycznym każdy ze specjalistów chorób zakaźnych dysponuje znajomością takich gałęzi medycyny, jak interna, neurologia, dermatologia czy wenerologia. Dzięki temu nasi lekarze są w stanie wystawić prawidłową diagnozę oraz wdrożyć skuteczne leczenie, a tym samym zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz umówienia wizyty z jednym z naszych specjalistów chorób zakaźnych w krakowskim gabinecie, bądź online.

Poradnia chorób zakaźnych Kraków

Nasz lekarz chorób zakaźnych diagnozuje i podejmuje leczenie szeregu chorób, które zostały wpisane na listę chorób zakaźnych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Zadaniem specjalisty chorób zakaźnych jest opieka nad pacjentami, których dotknęły takie przypadłości jak wirusowe zapalenie wątroby (WZW) typu B i C, mononukleoza, czy inne choroby wywołane przez pasożyty.

W Centrum Medycznym Arkady mogą się Państwo umówić na konsultację ze specjalistą chorób zakaźnych online bądź w naszym gabinecie zlokalizowanym w Krakowie. Posiadamy również poradnię odpowiednio przystosowaną do leczenia najmłodszych pacjentów.

Klinika Chorób Zakaźnych Kraków — Poradnia

Nasza Klinika prowadzi również Poradnię leczenia i profilaktyki chorób zakaźnych przenoszonych drogą płciową, takich jak kiła czy rzeżączka. Podczas leczenia tego typu przypadłości, specjalista chorób zakaźnych podejmuje się również profilaktyki wirusa HIV, uwzględniając nowoczesną metodę PrEP (przedekspozycyjne profilaktyki zakażenia HIV). Podkreślamy, iż lekarz chorób zakaźnych podchodzi do każdego pacjenta w sposób indywidualny, dobierając najkorzystniejsze metody diagnostyki, leczenia oraz oceny rezultatów.

W razie jakichkolwiek dolegliwości zachęcamy do umówienia wizyty z naszym specjalistą chorób zakaźnych. Mogą Państwo skorzystać z wizyty online, bądź odwiedzić nasz gabinet zlokalizowany w Krakowie.

Cena konsultacji: 200 zł

220zł - I wizyta

Nasi specjaliści: