LEKARZ CHORÓB ZAKAŹNYCH – KRAKÓW

Choroby zakaźne ze względu na przewlekły przebieg oraz szybkie rozprzestrzenianie się stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Nieleczone w odpowiedni sposób mogą spowodować nawet utratę życia pacjenta. Sprawdź, co oferuje nasza poradnia chorób w Krakowie.

Poradnia chorób zakaźnych Kraków

Nasz specjalista chorób zakaźnych diagnozuje i podejmuje leczenie szeregu chorób wpisanych przez Główny Inspektorat Sanitarny na listę chorób zakaźnych. Lekarz chorób zakaźnych prowadzi pacjentów dotkniętych m.in. wirusowym zapaleniem wątroby (WZW) typu B i C, mononukleozą, a także zmagających się z chorobami pasożytniczymi. W Centrum Medycznym Arkady funkcjonuje również poradnia chorób zakaźnych dla dzieci. Leczenie chorób zakaźnych odbywa się prywatnie.

Leczenie boreliozy Kraków

Borelioza należy do najpowszechniejszej choroby przenoszonej przez kleszcze. Leczenie boreliozy bywa skomplikowane ze względu na niejednorodne objawy, które często upodabniają się do innych chorób. Głównym wskazaniem do zdiagnozowania i podjęcia przez specjalistę chorób zakaźnych leczenia boreliozy jest symptomatyczny rumień w miejscu wkłucia się kleszcza. Nasz lekarz chorób zakaźnych posiada bogate doświadczenie w diagnostyce i skutecznym leczeniu różnych manifestacji boreliozy (rumienia wędrującego, odkleszczowego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu, przewlekłego zapalenia stawów). Dzięki temu masz pewność, że specjalista chorób zakaźnych poprowadzi leczenie boreliozy prawidłowo i możliwie jak najefektywniej.

Klinika Chorób Zakaźnych Kraków-Pradnia PreP

Nasza klinika chorób zakaźnych w Krakowie prowadzi także Poradnię leczenia i profilaktyki chorób zakaźnych przenoszonych drogą płciową (kiła, rzeżączka). Specjalista chorób zakaźnych podejmuje się również profilaktyki wirusa HIV, z uwzględnieniem nowoczesnej metody PrEP (przedekspozycyjne profilaktyki zakażenia HIV). Lekarz chorób zakaźnych działa prywatnie, dobierając indywidualnie metody diagnostyki, leczenia i oceny jego rezultatów do każdego pacjenta.

Cena konsultacji: 140

(pierwsza wizyta 160zł)

Nasi specjaliści: