PEDIATRA KRAKÓW

Konsultację online z pediatrą

Pediatra to lekarz, który zajmuje się nie tylko najmłodszymi pacjentami, ale również diagnozuje i leczy dzieci starsze do 18 rż.

Lekarz pediatra pomaga w monitorowaniu stanu zdrowia dziecka i nie tylko leczy, ale również pomaga zapobiegać chorobom wieku dziecięcego. U lekarza pediatry uzyskasz poradę w zakresie wskazań i przeciwwskazań do szczepień, ich odpowiedniego doboru oraz odstępów czasowych pomiędzy nimi.

Ponadto nasz lekarz pediatra z uwagi na wieloletnie doświadczenie w pracy szpitalnej z pacjentami z niedoborami odporności oraz innymi ciężkimi schorzeniami autoimmunizacyjnymi, pomoże rozwiać Twoje wątpliwości w przypadku podejrzenia choroby immunologicznej i zaleci odpowiednią diagnostykę i leczenie.

W naszym Centrum Medycznym w Krakowie zapewniamy możliwość konsultacji online poprzez wideorozmowę z naszym pediatrą i immunologiem klinicznym, co pomaga w wielu przypadkach przyspieszyć diagnostykę chorego dziecka, u którego szybkie ustalenie diagnozy jest kluczowe w podjęciu odpowiedniego leczenia.

Cena konsultacji: 300 zł

Nasi specjaliści: