CHIRURG NACZYNIOWY – KRAKÓW

W naszym Centrum Medycznym Arkady Kraków przyjmuje wykwalifikowany chirurg naczyniowy. Zajmuje się diagnostyką, a także leczeniem ostrej i przewlekłej zakrzepicy żył i tętnic oraz żylaków. Nasz chirurg naczyniowy posiada doświadczenie również z zakresu chirurgii ogólnej.

CHIRURG NACZYNIOWY

Aby nasz organizm mógł właściwie funkcjonować, niezbędna jest należyta drożność jego naczyń krwionośnych. Lekarzem, który pomaga w rozpoznawaniu i leczeniu chorób związanych z zaburzeniem przepływu krwi przez żyły i tętnice pacjenta jest chirurg naczyniowy. Zajmuje się udrażnianiem chorych naczyń oraz przywracaniem im prawidłowego funkcjonowania, a także profilaktyką żylaków kończyn dolnych. Chirurg naczyniowy leczy również w sposób operacyjny niesprawne naczynia krwionośne

CHIRURG NACZYNIOWY – SKLEROTERAPIA ŻYLAKÓW

Specjalista z dziedziny chirurgii naczyniowej zajmuje się leczeniem powszechnej wśród Polaków dolegliwość jaką są żylaki. Nasz chirurg naczyniowy specjalizuje się w zabiegu skleroterapii żylaków, który jest nazywany złotym standardem leczenia niewielkich żylaków oraz teleangiektazji. Skleroterapia żylaków jest metodą polegającą na tym, że chirurg naczyniowy podaje do światła naczynia specjalny środek chemiczny w sposób iniekcyjny. Zabieg jest małoinwazyjny, bezpieczny i praktycznie bezbolesny. Dzięki skleroterapii żylaków chirurg naczyniowy może skutecznie usunąć nieestetyczne śródskórne pajączki naczyniowe oraz wyleczyć niewielkie żyły siateczkowate pacjenta.

LEKARZ NACZYNIOWY – KRAKÓW

Centrum Medyczne Arkady oferuje nie tylko zabiegi przeprowadzane przez specjalistę chirurga naczyniowego. Nasz lekarz naczyniowy na miejscu wykonuje również kompleksowe usg: usg doppler (żył, tętnic), jamy brzusznej oraz kończyn górnych i dolnych.

KRAKÓW: KONSULTACJE Z CHIRURGIEM NACZYNIOWYM

W krakowskim Centrum Medycznym Arkady jest możliwość umówienia się na konsultacje z chirurgiem naczyniowym. Na ich podstawie lekarz może zakwalifikować pacjenta do zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej na tętnicach szyjnych i tętniakach aorty brzusznej. W razie potrzeby chirurg naczyniowy kieruje również próbki skórne do badań histopatologicznych. Nie zwlekaj! Umów się na konsultacje z chirurgiem naczyniowym już dziś.

Cena konsultacji: 160zł

Pierwsza wizyta 180zł

Nasi specjaliści: